Szanowni Państwo,
Zawiadamiamy, że awaria sieci telekomunikacyjnej została usunięta.
Serdecznie przepraszamy za utrudnienia.
Szanowni Państwo,
Zawiadamiamy, że w dniu 4 kwietnia (czwartek) nastąpiła w naszej placówce awaria sieci telekomunikacyjnej.
Aktualnie nie działają żadne połączenia telefoniczne.Operator sieci pracuje nad rozwiązaniem problemu.
W sprawach pilnych prosimy o kontakt osobisty z naszą placówką.
O usunięciu awarii poinformujemy niezwłocznie.
Serdecznie przepraszamy za utrudnienia.

dzien otwarty 23.03.2024r. od 7:00 do 12:00

Oferta pracy

dzien zdrowia2

FILIA POZ4

Informujemy, że w dniu 02.05.2023 r. (wtorek) administracja jest nieczynna z powodu urlopu.

Dział informatyki pracuje bez zmian.

Za utrudnienia przepraszamy.

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że od 01.02.2023 roku, specjalnie dla pacjentów chcących się zarejestrować na prywatną wizytę do dr n. med. Marka Krawczyk (to jest badanie gastroskopowe, badanie kolonoskopowe, USG lub konsultacja gastroenterologiczna) uruchamiamy osobny numer telefonu 793 835 514. Rejestracja od poniedziałku do czwartku od 8.00 do 14.00, piątek od 7.30 do 13.00. W przypadku gdy telefon nie zostanie odebrany bardzo prosimy o wysłanie wiadomości SMS, a w treści umieścić rodzaj wizyty, którą chcieliby Państwo odbyć. Nasz personel skontaktuje się z Państwem w najbliżej możliwej chwili. Zachęcamy do skorzystania z niniejszej opcji oraz zapoznania się  z pozostałą ofertą naszej placówki.

Ceny wyżej wymienionych badań zgodne są z cennikiem zamieszczonym na stronie Szpitala Miejskiego w Tychach.

Informacja o przetwarzaniu Państwa danych osobowych w formie rejestracji telefonicznej znajduje się tutaj : https://szpitalmiejskitychy.pl/rodo

odwiedziny

Informujemy, że w dniu 17 czerwca 2022r. (piątek) administracja jest nieczynna z powodu urlopu.

Dział informatyki pracuje bez zmian.

Za utrudnienia przepraszamy.